Číška "Andenken von Teplitz"
sklo čiré, vrstvené bílým opálovým, osmilaločná základna, zvonovitá kupa s probroušenými fazetami s malovanými ozdobnými písmeny, zlaceno, Čechy, 40. léta 19. století, výška 13,5 cm, lehce otřeno (Zí)
23.05.2015 - 15:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Číška "Andenken von Teplitz"
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |